Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: David Sedlecký (wikimedia commons CC BY-SA 4.0)

Premiér Fiala vzal ženu na hokej. Možná by ji mohl brát ven častěji

Manželka pana premiéra se po jeho boku neobjevuje úplně pravidelně. A v jejím případě je to jistě škoda.

Finále domácího šampionátu si nenechala ujít pěkná řádka politické elity naší země a pan premiér v tomto případě nebyl žádnou vyjímkou. Ovšem udělal vyjímku v tom smyslu, že ho do prostorů vysočanské arény doprovázela jeho žena Jana.

A rozhodně lze říct, že v případě české bioložky je skutečná škoda, že se po boku předsedy vlády neobjevuje častěji. Petr Fiala totiž čelí dlouhodobě klesající popularitě a právě jeho žena by mohla být jakýmsi impulsem k tomu, aby se tento trend podařilo zvrátit. Pokud se totiž po boku významného muže objeví atraktivní žena, může to významně ovlivnit společenské mínění.

Jasným příkladem je prezident Petr Pavel s manželkou Evou. Právě ta se po boku prezidenta republiky objevuje skutečně pravidelně a dalo by se říct, že je zcela neoddělitelnou součástí prezidentské kanceláře. Popularita hlavy státu má ovšem oproti premiérovi vzrůstající tendenci. Možná by nebylo na škodu, kdyby se tím Petr Fiala nechal inspirovat.

Jana Fialová doprovází předsedu vlády zcela vyjímečně. Naposledy se tak stalo v lednu tohoto roku, kdy se zúčastnila novoroční večeře u prezidenta republiky. Jenže ta probíhala skutečně jen v úzkém kruhu nejvyšších státních činitelů. Jinak její přítomnost na větších společenských akcích není úplně obvyklá.

Pan premiér by to měl jistě napravit, protože nebýt těchto málo událostí, mohlo by se zdát, že máme za předsedu vlády jakéhosi Columba, o jehož manželce taktéž všichni slyšeli, ale ve skutečnosti ji nikdy nikdo neviděl.

Zdroj: Sociální síť X, wikipedia.cz a Extra.cz

Jeden komentář

  1. Karel Nakobyl Karel Nakobyl 29. 5. 2024

    Premiér Fiala vzal ženu na hokej. Možná by ji mohl brát ven častěji – hloupost, na i drobné akce má náhradu v podobě předsedkyně Sněmovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.