Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

O nás

Jsme malá, ale dynamická redakce. Žijeme a dýcháme aktuálním děním. V našem týmu věříme, že zpravodajství a publicistika nemusí jen sypat číselné fakty a neosobní zprávy. Místo toho přistupujeme k novinařině s touhou dát našim čtenářům něco navíc – něco, co je poučí, ale zároveň je pobaví.

Píšeme naše články ve formě fejetonu – literárního žánru, který se nebojí kombinovat vážné témata s lehkým humorem, ironií a satirou. Tato unikátní forma nám umožňuje pokrývat aktuální témata a kauzy z převážně domácí scény s originálním a svěžím pohledem. Ačkoliv naše články mohou být zábavné, nenecháváme se svést k povrchnosti. Naopak, náš tým se zavázal hloubkovému bádání a analytické práci, aby byly naše zprávy vždy precizní a důvěryhodné.

Nejsme jen další zpravodajský web. Chceme nabídnout něco odlišného, něco, co by mohlo naše čtenáře překvapit a obohatit. Naše redakce se stala místem, kde novinářská řemesla potkávají kreativitu a odvahu myslet jinak. Tvoří nás skupina nadšenců, kteří mají odvahu překročit hranice tradičního zpravodajství a přinášet svěží a originální pohled na svět kolem nás.

Přidejte se k nám na této vzrušující cestě objevování nových perspektiv, poznávání a učení se prostřednictvím našeho unikátního stylu zpravodajství. S námi budete vždy v obraze a zároveň se skvěle pobavíte. Děkujeme, že jste se rozhodli stát se součástí naší komunity.

Mission News Theme od Compete Themes.