Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: Stanmott (Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International )

Ministr Jurečka žádá o pomoc. Reakce veřejnosti šokovala nejen jeho

Ministr Jurečka požádal na sociální síti o pomoc pro kolegyni, která přišla o domov při žhářském útoku. Místo podpory však čelil vlně nenávistných reakcí, které odrážejí hlubokou nedůvěru vůči politické elitě.

Ministr práce a sociálních věcí není jediným, kdo se rozhodl využít sílu sociálních sítí a požádal o pomoc pro svou kolegyni, která čelí těžké životní situaci po žhářském útoku. Tento, jistě dobře zamýšlený, krok však vyvolal vlnu nenávistných reakcí od široké veřejnosti, která na něj zaútočila s nevídanou intenzitou. Co je však příčinou tohto, že politik, který se snaží pomoci, musí čelit takové míře nepochopení a odporu?

Jurečka na sociální síti X sdílel příběh své kolegyně, která přišla o střechu nad hlavou poté, co žhář zapálil rodinná auta a následně se oheň rozšířil na dům. Při incidentu naštěstí nikdo nezahynul, ale rodina zůstala z hodiny na hodinu bez střechy nad hlavou. Ministr požádal veřejnost o štědrost a podporu pro tuto ženu a její rodinu, ale jeho apel se setkal s ostrou kritikou a výsměchem.

Lidé na sociálních sítích vyjadřovali své rozhořčení a obvinili ministra z pokrytectví. Mnozí argumentovali, že zaměstnankyně Ministerstva práce a sociálních věcí má dostatek finančních prostředků a že by sbírka měla být uspořádána mezi vládními kolegy, nikoli žádat o pomoc touto cestou. Někteří dokonce napadali ministra za to, že v době, kdy mnoho obyčejných lidí bojuje s existenčními problémy, žebrá takovýmto způsobem o peníze na sociálních sítích.

Přemýšlím nad tím, proč se veřejnost k takovému, ačkoli nestandardnímu, kroku staví tak negativně. V první řadě je to možná odrazem hluboké nedůvěry vůči politické elitě. Obecně mají lidé pocit, že politici žijí v jakémsi paralelním světě, kde mají dostatek prostředků a možností si navzájem pomoci, aniž by museli žádat o podporu od obyčejných občanů.

Navíc v době, kdy se sociální sítě staly hlavním kanálem komunikace mezi politiky a veřejností, je snadné podlehnout dojmu, že každý jejich krok je vypočítavý a zaměřený na získání politických bodů. Mnoho lidí také žije s pocitem, že se politici starají především o svůj vlastní prospěch a že jim jde jen o navyšování popularity, což vede k cynickým a odmítavým reakcím na jakoukoli jejich výzvu, i když je míněna dobře.

Zvláštní je jistě i samotný způsob, jakým ministr Jurečka apeloval na veřejnost. Zatímco jeho úmysl pomoci je nepochybně chvályhodný, forma a platforma, kterou si zvolil, nebyla v tomto případě jednoduše ideální. Sociální sítě jsou místem, kde se emoce a názory šíří rychle a hlavně bez servítek, což může vést k extrémním reakcím a polarizaci.

Je třeba ovšem podotknout, že i když politici čelí velmi často kritice, jejich snaha o pomoc by neměla být automaticky odmítána. Jenže právě u politiků je velmi těžké najít onu rovnováhu mezi oprávněnou kritikou a uznáním snahy pomoci těm, kteří to skutečně potřebují. Ministr Jurečka možná nevybral ideální způsob, ale i tak není od věci přistupovat k příspěvku s nadhledem a pochopením.

Zdroj: Sociální síť X

Komentáře: 60

 1. Petr Petr 14. 6. 2024

  Politici ale žijí v paralelním světě.Pokud oni vydělávají 200 tis. kč a lidi v podhradí 20 tis. kč tak to jsou opravdu jiné světy.Invalidé berou max. 17 tis. kč a to si své zdravý zničili prací a tak se jim stát odvděčil!Těch 17 je max. strop,často mají kolem 10 tis. kč.A kdo pomáhá těmto lidem???

  • Mirek Mirek 14. 6. 2024

   Co je to za nesmysl, že invalidní důchod 3 stupně je max. 17000, -? Záleží kolik odvedl člověk do sociálního systému ze svých příjmů. Kamarádka se živila jako uklízečka, měla současně tři oficiální pracovní poměry a má přes 20 000,- A že někdo pracoval oficiálně za minimální plat a další peníze měl bokem, to je jeho problém. Druhá známá neodváděla na sociálním nic a má ID3 4 000,- Já s rakovinou jako ony, mám také přes 20 000,- Takže doporučuji nechat si své lži pro kolegy do hospody a nešířit je po internetu!!

   • Anna Nováková Anna Nováková 14. 6. 2024

    Kdyby měla jen a jen to hlavní zaměstnání tak by určitě neměla invalidní důchod 20tisíc!

   • Iveta Laznickova Iveta Laznickova 14. 6. 2024

    mam invalidni duchod 3 stupne a pobiram 16072,- . moje znama pobira necelych 17000 take invadilita 3 stupne. muzu to sirit po internetu ?

   • Pavel Pavel 14. 6. 2024

    Ahoj, od lidí nic dobrého nečekejme. Ani od vlastních sourozenců. Každý má svůj rozum, a ten mu nikdo nevezme Pavel.

  • Pavel Pavel 14. 6. 2024

   proč volíte takové politické zaprodané,zrádcovské zrudy,mafie,korupce,org zločinu kteří okrádají své občany,děti,vnoučata psi,kočky ve prospěch ukr korupce,oligarchu,banderovcu,fašistu !

   • Rostislav Stránský Rostislav Stránský 14. 6. 2024

    Hele Pavle říká ti něco český jazyk?

   • Tereza Novakova Tereza Novakova 14. 6. 2024

    Pavle,Pavle kdo může za tvůj spackany život?Jen a jen ty sám.

    • Vlastimil Pospíšil Vlastimil Pospíšil 14. 6. 2024

     ubožačko,,,žádná myšlenka

   • Jiří Jiří 14. 6. 2024

    Milý Pavle,nečekej nějaké slušné odpovědi,když redaktoři zkorumpovaných a zaprodaných redakcí si vyslechli tvé hodnocení a stejně ti odpoví ti co téhle pětidemolici poklonkují.Jinak s tebou souhlasím ve všech bodech.

  • Anna Nováková Anna Nováková 14. 6. 2024

   Máte 100% pravdu!

  • Anna Nováková Anna Nováková 14. 6. 2024

   máte 100% pravdu

  • Petra Slavíková Petra Slavíková 14. 6. 2024

   „Lidé v podhradí“ zcela jistě nevydělávají 20.000,- a pokud ano, buď nemají moc co nabídnout a nebo nemají vůli hledat si jinou, lépe ohodnocenou práci. Takže tento argument je poněkud nerelevantní. Dál už je to jednoduché: chci pomáhat těm, kteří to právě potřebují, tak pomáhám, nebo pomáhat nechci, a pak je zbytečné o tom žvanit. Mmch, každý by měl být zodpovědný sám za sebe a ne čekat s rukou nataženou: státe, dej. Stát totiž není ani dojná kráva, ani zaopatřovací ústav, víme?

  • Vlastimil Háša Vlastimil Háša 14. 6. 2024

   Co to je za hnusa tento jurečka.Žebrat pro svoji známou o pomoc . Hlavně že cpou do ukrajinské mafie miliardy, které ukradli lékařům, důchodcům a rodinám.A tento šmejd se opovažuje žebrat na českém občanovi .Hnus,jako celá zlodějská vláda.

   • mirka mirka 14. 6. 2024

    fakt Jurečko trapné, řekni svým soukmenovníkům v likvidačním spolku, přidali jste si, máte nahrabáno, ,vemte z toho co zmizlo pro ukrajinu, lidé se motaji od platu k platu od důchodu k důchodu, a vy žebráte ,není Vám hanba.

    ukrajinka se divila když ji spolupracovnice že rodiče platí kroužky že platí školní potřeby,že nedostávají lidé na bydlení, jeden řekl bývalé sousedce když je přestěhovali jinam a zeptala se jak bydlí a dobrý, tak řekl??musíme chodit každý den do práce aby jsme dostali na bydlení???kdo dá mladým rodinám co a pracuji oba rodiče,,,
    že je zdarma zdr.péče…ale že celá život člověk odvádí daně ,určené na to a na důchod a pod.. to jim nikdo neřekl ,že žijí z našich daní,,,nepadají peníze z nebe,vy jim cpete, oni ani neumí pozdravit a nikdo se tam na stálo nevrátí ..o když o prázdninách jeli na dva měsice na UK.tady inkasuji tak proč,,
    kamarádce když každej ze 108 a prezident který šel v 57 do důchodů a druhé by nechal do 70 padnout v práci?? máte dost ,tak to vyber tam.

 2. Marie Homolková Marie Homolková 14. 6. 2024

  Vláda a spol. mají přece k dispozici své byty. Mohou jeden dočasně přenechat této rodině. Ti lidé měli jistě vše dostatečně pojištěno, takže by měli peníze dostat a dům opravit. Nebyla ta auta náhodou elektrická, když od nich chytil dům? I když úředníci na ministerstvech nebudou tak majetní jako ministři, jsou součástí systému. A tomu nynějšímu jsou přece nakloněni zejména všelijací miliardáři. Řekněte o pomoc svému bratrovi, pak majetným typu Barty – ten „své“ politiky přímo miluje. Aby se národ v nynější situaci, kdy s ním politici vytírají podlahu, skládal na kohokoliv z „vrchnosti“, o tom pochybuji. Je vidět, že Jurečka je naivní jako malé dítě.

  • Zdenek Zdenek 14. 6. 2024

   Jsou půjčky. Kolik jsi dal ty Jurečko???

   • Anna Nováková Anna Nováková 14. 6. 2024

    Už jste viděl politika aby přispěl a pomohl obyčejnému občanovi???? Já nééé!a jsem už hodně stará!

    • Martin Martin 14. 6. 2024

     Viděl. Babiš přispívá dlouhodobě a pravidelně.

     • Lenka Lenka 14. 6. 2024

      Víte pan Babis je pro tuhle „vladu“jako časovana bomba,oni na něj hází vše,co je napadne,ale oni nepridaji,ale na rozdil od nich Pan Babis dá.Ale je nejhorší.5 kolka se ho bojí,protože tyhle paka co nás všecky okradaji,vidí že má pořád hnutí ANO dost voličů.A to oni nemůžou přece dovolit.Proto pořád někde čteme co Babis udělal špatně,ale oni neudělaly nikdy nic dobře.Co uměli bylo to,nalákat lidi-obcany na plno slibů jak se všichni budou mít dobře,když je lidi zvolí,nesplnily nic,jen tady všechno pos*ali.Z lidi udělaly lidi,kteří někdy nemají peníze ani na to nejnutnější.Jen péče o osobu blizkou s nějakým zdravotním postižením,o dítě,pojišťovna nic nedá,natož někdo jako Jurecka.Pojistovna platí leckdy jen nějaký placeba,a vlastne“co by jste chtěla? Pojišťovna toho platí dost“.Ale za mě taky zaměstnavatel odvádí zdravotní a sociální,a pojišťovny to ze svého nedávají.Nehlede teda na to že pokud jurecka bere 250.tisic měsíčně nepochopí tu nižší vrstvu lidí a k tomu co bere on a většina z nás to je teda setsakramentsky rozdíl,a určitě ještě i premié.Za ty svoje výplody co vypusti do médií.

     • Lenka Lenka 14. 6. 2024

      Chtěla sem tedy podotknout že hromada lidí má problémy zvláště když mají vážně postižené dítě.Je to taky hrozne,když vidí že jejich dítě se horší jeho stav,a nemůžou mu dovolit lepší zdravotní péči,protože je všechno předražené,pojišťovny nemají peníze!Co s našimi penězi tedy dělají? Ano nějaký generální ředitel VZP musí dostat vysoký premie,pak nejsou peníze pro lidi kteri by je opravdu nutne potřebovaly.Pak to tedy dávají z našeho pojištění? Ať se jdou vycpat! Pojišťovna nic nedá,to jsou opatrný,“vlada“v čele s tímhle arogantním a vytlemenym tupcem,taky nic,tak co se potom jako diví?

 3. Josef Josef 14. 6. 2024

  Mohou se složit v PS, platy na to mají dost velké.

  • Anna Personova Anna Personova 14. 6. 2024

   Máte pravdu. Kolik dal Jurecka ze svého platu? Ten nemá páteř. Že se nestydí.

 4. Mirka Pospi Mirka Pospi 14. 6. 2024

  Opravdu to p. Jurecka myslí vážně? Ví kolik berou lidé hluboko, hluboko v podhradí!? Ti by v této situaci určitě potřebovali pomoc, protože nemají nasetreno, a ani vysoké krytí pojistek!! Stačilo by kdyby vzal „košíček“ a obešel naší vládu, a kolegyně může začít stavět. Lidé, které oslovil jsou rádi, že jsou rádi!! Že Vám není stydno p. Jurečko🤔!

 5. Denis Denis 14. 6. 2024

  Kdo toto psal? A v jakém světě politici žijí ty šulíne? V chudobě v existenčních problémech? Lidem se zvýší životní náklady a sobě platy to nevidíš ty gaunere uslintaný?

 6. Miloslav Miloslav 14. 6. 2024

  No když dá každej ve sněmovně 50tisíc tak to ani nepocítí a ta jeho kolegyně má na novej baráček… já osobně přispívám ale na těžce nemocné děti kterým ta nenažraná vzp na spoustu důležitejch věcí nedá ani korunu…..

 7. Kedul Alomoha Kedul Alomoha 14. 6. 2024

  Jurečko ty žebráku který má několik nemovitosti tak somruješ od nás . Že se nestydiš . Už jsi nás obral o dost tak to už stačí .

  • Milan Milan 14. 6. 2024

   Tohle snad nebudu raději ani komentovat, ať už táhnou všichni od valu.

   • Nadine Nadine 14. 6. 2024

    Přesně tak,souhlaím.Jurečka jenom provokuje,co dělal,když se na fildě střílelo, pařil do rána, právě s úředníky. Je to pokrytectví,takhle žebrat.

 8. Romana Musilová Romana Musilová 14. 6. 2024

  Já myslím, že je to naprostá a přirozená odpověď občanů a promítání i postavení lidí k tomu, že je žádána pomoc pro úředníka ministerstva… Nic ve zlém, ale úředník občana také nijak nešetří, vždy je jako prvotní občanovi řečeno, že zodpovědnost za svůj majetek si nese hlavně sám a má být řádně pojištěn, dále má více šetřit a mít pro tyto situace našetřeno a pokud to nezvládá, tak nemovitosti a auta prodat, aby na krizové situace měl, dalším receptem je najdi si další práci a do důchodu co nejpozději. Reakce na výzvu se vlastně dala očekávat, lidé už jsou zoufalí, bohužel… samozřejmě nikoho netěší takto závažný trestný čin, ale promítá to atmosféru společnosti.

 9. irena irena 14. 6. 2024

  fakt skveleee… rodiny je mi lito ale za to co se jim stalo muze vladou nastaveny system. tady frajer Jurecka zebra ale my co se starame o osoby blizke mame zebrat kde??? v nizsich stupnich se pridalo par usmolenych korun napr. ze 4400kc se zvedlo na 4900kc, praci si dovolit spousta lidi pri peci dovolit nemuze, tak ze by Jurajda taky zridil sbirku kdyz vlada „nema“

 10. Miroslav Zdrubecký Miroslav Zdrubecký 14. 6. 2024

  Tady se dostal stát,potažmo Jurečka do pasti. Pokud y jim přidělil byt,schytá kritiku za protekci a nezájem o jiné podobně postižené. Reakce na jeho výzvu mohl čekat, vláda přece ví,jak jí lidé vnímají,snad čtou reakce na její rozhodování a pokud ne je to její chyba. Výzvu měla podat rodina sama, jako vždy by se setkala s příznivým ohlasem. A z té reakace veřejnosti by se měl Jurečka poučit .

  • Franta Valda Franta Valda 14. 6. 2024

   Miroslave, to je naivita. Politik a poučit se, směšné a ještě směšnější když je to politik z pětikolky !!

   • Lenka Lenka 14. 6. 2024

    Ono ho to šokovalo?Že veřejnost se k tomu tak postavila? Není se čemu divit!!! Všichni jsme lidi,ale aby si nás tohle hovado zotročovalo,to je neskutečný! Do médií vypouští jen samé sračky,v televizi se hádají,nic neumí řešit! Natož problémy obyčejných lidí,které bude nutit k tomu a slibovat jim hromadu peněz za plození dětí? Jo!protože máme hrozně veliký státní dluh,a tím že se nerodi děti,budoucí daňový poplatníci to je všechno v kelu? Proč se rodí málo dětí? Třeba proto,ze možná ty lidi co by se těmi rodiči mohly stát řeší existenční potíže,ale netěší to jen oni,ale všichni.Zase by si pujcovaly z EU přes 300.miliard,tyhle hlupáci,proč? Protože neumí hospodařit s penězi daňových poplatníků? Protože oni si přece v žádném případě nesnizi platy,i presto ze by se ročně ušetřili 3.miliony,a možná i teda víc,kdo jim platí jejich tučné výplaty?Různá vlez do zadnictví,jiným státům? Ze vycestuji do Ciny,Ameriky a vsude mozne?MY!!!!!!! Z těch daní co všichni tady platíme! Všichni potřebuji pomoc,ale třeba takový narkomani a neprizpusobivy nemusí dělat nic,dávky dostanou.Jurecka-Čurecka slibuje že se pomůže lidem kteří pracují tím že si mají zažádat o dávky,a že je dostanou.Neni to vůbec žádná pravda! Ví o tom kulový.Pak normální obyčejný člověk co má existenční problémy musí všechno složitě dokazovat.Kolik lidi žije v jedné domacnosti,jaké mají příjmy,co všechno mají,zda mají pračku,lednicí,a jiné věci.Pak se to secte,když ti vyjde třeba že mají dohromady cca 35.tisic Kč mají přece dost! Nic jim nedáme!Ale už nikdo z těch paskvilu nevidí,kolik dneska všechno stojí!Zdražily základní potraviny,kvalita někdy nic moc,a co inkasa? Složenky? Nějaká doprava do práce? To už je nezajímá.Tak ať se tenhle špekbuřt jde vyspat!

 11. Libuše Libuše 14. 6. 2024

  To je už velká odvaha , žádat občany o podporu kteří mají sami ze sebou co dělat aby vyžili . Stalo se v našem státě zvykem,že místo toho aby vypomohli ti co na to mají / lidé z vysokými přijmy nebo úspěšní podnikatelé/ žadá se široká veřejnost a většinou ti bohatí stejně nepřispějí.
  Důchodcům se ubirá ,tak aby mohli důstojně žít,pokud mohou musí si přivydělávat

 12. josef slancar josef slancar 14. 6. 2024

  Myslím, že by na prvním místě byla dobrá podpora od zaměstnavatelů, obce ve které bydlí, sousedů a známých, širší rodiny, ….. A to v různé formě – od ubytování v ubytovně, …., zapůjčení dopravního prostředku, …. Pojišťovny vyplácí škody většinou vždy do 2 měsíců a také není nutné čekat s opravou až na vyplacené prostředky, jde ji zahájit praktticky ,,okamžitě“.

  Bohužel díky ,,nenasytnosti“ u nás přichází o střecu nad hlavou řada osob a rodin. A jejich jménem se na občany ČR nikdy neobrací ministři, …. Musí si poradit a sehnat nějakou pomoc zpravidla sami, prostřednictvím širší rodiny, známých, …….

 13. Zdenka Janská Zdenka Janská 14. 6. 2024

  Tenhle člověk nemá zábrany. Poté, co tady působí občanům a vláda není schopná ho odvolat, má ještě tu drzost a žádá občany o peníze,. Člověk, který se nestydí po všem jeho vystupování a po všem co způsobil důchodcům a všem občanům této země, se jen oklepal a vystupuje dále na veřejnosti. Je to chodící vizitka této vlády, která určitě nedovládne. Její prázdnota a geniální neschopnost cokoliv kompetentně řídit je tak vysoká, že už jí nelze dále v čele státu ponechat,
  Lidí, kteří jsou už vysíleni ze snahy vše poplatit a žít na slušné úrovni, stále přibývá a tento jeden z vydržovaných nicnedělásků žádá o peníze. Poté, co okradl milióny lidí.

 14. Míša Míša 14. 6. 2024

  S komentáři všech tady naprosto souhlasím. Celá vláda je úplně mimo mísu, rozhodují od stolu bez znalostí věcí a ani je nepadne si něco zjišťovat.
  Na všechny lidské tragedie se společnost skládá – ministr bere 160 tis. Kč hrubého, dnes možná ještě víc – tak když je takový filantrop, tak ať začne u sebe……….

 15. Jaroslav Machalický Jaroslav Machalický 14. 6. 2024

  Jurečka /a nejenom on / je bezpáteřní hajzl. Jejich chování vůči obyčejným lidem je hnus nejvyššího kalibru . Takoví lidé se neštítí ničeho. Je na čase takovou verbež co nejdříve vyhnat.

  • Zdeněk Švec Zdeněk Švec 23. 7. 2024

   On tam není sám .Jen řídí něco jiného než traktor. Ten asi zvládne pokud bude digitalizován někým jiným, než ministrem Bartošem. Ten se sice umí zviditelnit a culíky mu sluší i v mediích. Digitalizaci sice nezvládl. ale to se dalo předpokládat. On přiznal, že nefunguje tak jak by měla, ale to se časem vychytá.

 16. Jiří Šimon Jiří Šimon 14. 6. 2024

  Jurečka je nestydaté prase!!!

  • Zdenek Vokoun Zdenek Vokoun 14. 6. 2024

   Mohu jen souhlasit

  • Lenka Matasová Lenka Matasová 14. 6. 2024

   Ano,přesně tak.Jako co na to jiného říct? Navíc je to ženská,co řešila problematickou rodinu a nevhodnou péči o děti,možná i odebrání dětí.Snad měl tento útok provést sám otec této rodiny,všichni pamatujeme případ vážně nemocného malého 2.letého Martínka,který taky potřeboval dost nákladnou péči.Jenze téhle „vláde“ktera si během masakru v Praze pořádala večírek za 400.tisic to bylo ukradené.Nakonec se zapojila do pomoci Česká a už asi bývalá herečka a nyní inflaucerka Nikol Štíbrová.Diky její pili se vybralo 100.milionu.Proto vážně nemocné 2.lete dítě mohlo podstoupit nákladnou léčbu.Tady tomu jde o co? Ukázat se jak je dobrotivy? Udělat dojem na občany? KDU-ČSL je křesťanská strana,a když teda je takový křesťan,ať dá ze svého.Nebo se potřebuje jen zviditelnit a dostat hlasy voličů,které téhle vlády maji po krk?Je to sproste👎

 17. Petr Jeníček Petr Jeníček 14. 6. 2024

  Myslím, že o milosrdenství by měl žádat někdo, kdo je sám milosrdenství schopen. O panu Jurečkovi lze říci mnoho věcí, ale že by byl on sám schopen milosrdenství, tak to ani náhodu- jeho chování při střelbě a po ní na Filozofocké fakultě hovoří samo za sebe. Zde to spíše vypadá na mesiášský komplex – cítí se vyvolen, aby lidi oslovil. Takže schytal velmi užitečnou zpětnou vazbu. Myslím, že kdyby požádal vrátný z ministerstva, tak se příspěvky jen pohrnou..

  • Lenka Marie Kudláčková Lenka Marie Kudláčková 14. 6. 2024

   Pravda!!!

 18. Pepa Pepa 14. 6. 2024

  Víte , kolik takových rodin je , co přijdou o vše? Jsme národ , který rád pomůže. Ale to bychom nedělali nic jiného , než se na někoho skládali. To nejde. A když pan Jurečka si chce honit triko , tak ať dá několik svých platů. Má nahrabáno dost. jestli měla dům pojištěný , určitě nějaké peníze dostane. Pokud ne , je to její chyba. Kolik si dal jurečko? Začni u sebe .

 19. Jaroslav Okoun Jaroslav Okoun 14. 6. 2024

  Opravdu drzost p.Jurečky .Kolik přispěli ministři a spol na nemocného Martínka,určitě
  nic,protože mají,,malé platy“!!!!! A teď žebrá p.Jurečka po lidech.Asi by měl p.Jurečka
  říct kolik přispěl on.Bere přes 250 00 Kč měsíčně a stále má málo.Věřím že to občané
  příští rok ve volbách ocení.

 20. Karel Karel 14. 6. 2024

  Politici všech zemí spojte se ..a polibte mi prdel

 21. Zdenek Vokoun Zdenek Vokoun 14. 6. 2024

  Jurečko, pošli tam pěkně svůj plat a neotravuj druhé. Ale ty by jsi asi nevyžil.

  • Lenka Lenka 14. 6. 2024

   Ale vyzil by,co by ne? Ale proč to bude dávat ze svého,když můžou obycejny lidi?????? Sám má 5.deti,tak přece asi by nemohl být zase tak“vyžrany“kdyby dával na nějakou svoji známou.Je hladový,ale protože to je někdo z jeho „kamaradu“tak je nenecha ve stychu.Ale otravovat obyčejný lidi bude,tak když mu o to tak jde,ať ji třeba přispěje milion,a vůbec by to nepocitil. Ať si vzpomene na malého martinka,že potřeboval pomoc,ale není to jeho dítě,takže mu to bylo ukradený.

 22. Miroslav Bachan Miroslav Bachan 14. 6. 2024

  Po přečteni souhlasim ,taky doufam že v parlamentnich volbach jich vyhažeme z oken ale kdyby nahodou se to nestalo tak chudaci nase deti. ti na nenažranost a drzost politiku doplati. toto je chátra ne lidi ale hajzlu kterým nejde o nasi zemi ale jim jde o koryta a nahrabat si co nejvic. jak bylo napsane ožebračit lidi kteří budovali tuto republiku atake ty co ji ted buduji. brzi to tu bude jak vminulosti kdy panstvo nevedělo roupama co ma dělat,žralo ze zlatych talířu a obyčejny lid neměl co do pusi a musel krást a přepadávat bohaté zlodeje.Jsem rad že jsem vduchodu, dal psát nema smysl a hádat se z blbcama kteří se jich zastávají nemá smysl ,omi na to jednou přijdou samy ale to už bude pozdě pro ně.

 23. Milan Chára Milan Chára 14. 6. 2024

  Že se nestydí, ale to je asi v KDU normální. Okradl milióny lidí a teď se nestydí žádat je o peníze. Je mi líto rodiny že se jí to stalo ale ať jí přispěje ze svého a s ním celé to vládní bratrstvo kočičí pracky.

 24. Jozef Jozef 14. 6. 2024

  Jurečko nestydíš se? Máš miliony postav ji barák sám a kup ji auto

  • Lenka Lenka 14. 6. 2024

   Pokud že vlastní nějaké nemovitosti,muze ji nějakou věnovat.Kdyz je to takový „křesťan“.Vždyť to by sháněl pomoc a HLAVNE PRACHY pro ženskou co dělá na ministerstvu.A určitě nebere 17.000kc.Videla sem v televizi na CNN prima news reportáž,ale co je mi jako do toho? „Vlada“se nedokáže postarat o svůj velký narod,pořád dává prachy „cizím“.Tak proč my bychom se měli starat? Co je postižených dětí co by potřebovaly rodiče pro svoje milované dítě nákladnou léčbu,terapie,lepší vybavení bytu nebo domu,dostupných prostředků? To jeho nezajímá,a vůbec nikoho,ale my jsme přece „vlada“naseho lidu,my mu pomůžeme,ale jak? Že necháme nas lid pracovat co nejdéle co to půjde,že se důchodu sní nedozijou?????? Nemluvě o lidech co jsou vážně nemocný,mají třeba rakovinu a musí pracovat!!!!!! Co tech lidi našich ceskych co nedostanou práci,peotote ji dostane uprchlik??????? Co těch matek samozivitelek co potřebují pomoc,potřebují být,ale dostane ho ukrajinka??…Nic proti nikomu nemám,ale vláda se má v prvé řadě postarat o svůj lid,a ne o cizí!!!!!Teď nějak ženskou vypálí chlap který se potřeboval pomstít,a my bychom teď mohly přispět?????? Jako proč?????? Protože jsme solidární narod? Dokážeme si pomoct navzájem když jsme v nouzi,ale my když máme problémy oni nám nepomohou.Jen z nás zdimaji peníze na migraci,Brusel,a všelijakých ptákoviny.Co dávají oni? Jen plnou pusu falešných a lzivych slibů,to ano!!!!!!!

 25. jan novak jan novak 14. 6. 2024

  lidi takovi jako je jurečka je tam cala vlada v zbudte se vždit oni skouži co vidržime že se nestydi mi ne žijeme mi přeživame jeto hnussss.

  • Lenka Lenka 14. 6. 2024

   Jo,jo tuhle „vladu“podvodniků jsem nevolila,vždyť se podívejte na tu jeho vytlemenou fotku,je to vyžrany bouchoř,který si z nás dělá charitu.Sam má 5.deti,a kdyby se to stalo jemu,snad reknu“dobre ti tak“.Nejsem skodolibec,ale my můžeme makat do 90.let nejlip,aby nám jednou nemuseli dávat důchod,a mohli jet my jako občané z práce rovnou do hrobu👎Vždycky když se někomu něco stane,lituji ty lidi,ale protože vím,že co si nevydelaji to nemají.Natoz kdyz přijde zivelna pohroma,všichni jen mluví v médiích o tom jak je to hrozne,třeba zrovna takový Fiala,nasadí falešnou smutnou masku,ale sám nikomu na nic nepřidá,protože ho zajímá jediné Ukrajina.Ale český lid je téhle „vlade“ukradeny.hlavne že má svoje jisté 👎Doufám že příští rok nebo kdy budou ty volby(už aby byly)šly od válu.Zvláště tahle trojice,Fiala-Pekarová Adamová-a tohle vyžrane prase,co se na nás tlemi z obrazku.

   • Martin Martin 15. 6. 2024

    Podle textu písničky:Aby je rakovina!

 26. jan novak jan novak 14. 6. 2024

  to už je drzost to je vi smech fuj

 27. Lenka Lenka 14. 6. 2024

  No na malého 2.leteho Martinka nikdo z vlády nedal ani korunu,ani zdravotní pojišťovna jim nedala nic.👎Je to ubohé,lidi dávají a přispívají ale pro svoje lidi,ty lidi co jsou obyčejný,a nedělají v ministerstvu.Navic když to založil ten otec údajně z té rodiny kterou ta ženská řešila.Tak se pomstil,ale proč my jako obyčejný lidi by jsme to měli řešit???Ať přidá i prezident.Bere 1.000.000kc měsíčně.Ja taky přispívám když je z čeho ale takhle třeba na zvířata,když se dělá nějaká charitativní sbírka,obdivuji a moc si cením našeho národů za to co dělá,ale zrovna opravdu na tohle se to nehodí.Skodu po požáru vyčislily na 5.milionu,a byl to luxusní barák,takže si říkám pokud to měli pojištěný,mají štěstí,pokud ne,mají peška.A proč žádá on? Jurecka? Povrchní politik co akorát prodlužuje odchod do důchodu a kouká jak by české daňové poplatníky sedřel z kůže? Svoji chlastacku v loni po tom masakru na tu fakultu si dokázal pro mě dost záhadným způsobem obhájit.400.000 tisíc za jejich nějaké hloupé a trapné chlastani.Penize nás všech co platíme daně,a teď bude zebrat???????

 28. Milda S. Milda S. 14. 6. 2024

  Soudruh ministr nejdříve lidem sebere řádné valorizace, pak jim další zruší příspěvky na důchodové spoření ( většina si spořila na časy až bude nemožná a strana a vláda jim na invalidní vozík nedá) a pak by chtěl, aby se národ skládal na jeho zaměstnankyni. Ono dnes většina lidí zápasí s tím, aby vyšla do dalšího příjmu ( a to mají ještě v plánu zdražit pražskou televizi a rozhlas aby měli kde žvanit). Myslím si, že by měl s kasičkou začít cinkat ve sněmovně, vládě, senátu a všech ostatních papalášů. Kolik peněz se vyhodí na zbytečné politické strany? Ať to tedy pošlou té nebohé rodině na nový dům, nová auta a další luxus ( vlastnit bydlení přeci není právo)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.