Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: Oficiální stránky hnutí ANO

Láska, nebo taktika? Proč Babiš i po rozchodu stále bere Moniku na významné akce?

Andrej Babiš se i po oznámení rozchodu s Monikou objevuje na významných událostech po jejím boku. Co ovšem skutečně stojí za tímto krokem?

Bylo nám s Monikou velkou ctí zúčastnit se inaugurace prezidenta Slovenské republiky, Petra Pellegriniho. Petře, přeji Ti v Tvé nové roli mnoho úspěchů, síly a dobrých rozhodnutí ve prospěch Slovenska. Jsem si jistý, že budeš mít Slovensko vždy na prvním místě.“

Tento komentář Andreje Babiše na sociálních sítích opět rozvířil spekulace o jeho osobním životě. Když před nedávnem přiznal, že jejich společné cesty s Monikou se rozcházejí, mnozí jistě očekávali, že jeho nová přítelkyně brzy převezme místo po jeho boku na veřejných akcích. Jenže tomu tak není. Jakmile jde o nějaké důležité státnické nebo jinak významné události, vždy se po jeho boku objevuje Monika.

Proč se tedy Andrej Babiš na veřejnosti neukazuje se svou novou přítelkyní? Je to snad otázka zkušeností? Je klidně možné, že jeho nová partnerka není podle jistých měřítek vhodná pro oficiální události. Nebo za tím může být něco úplně jiného?

Jako nejvíce pravděpodobné se jeví to, že bývalý premiér se svou ženou nadále udržují určitý druh spolupráce nebo dohody, která jim oběma vyhovuje. I když už možná nejsou partnery v soukromí, na veřejnosti vystupují jako tým, což může mít své výhody. Tato dynamika může být obzvláště důležitá pro jejich děti a rodinné vztahy, které by mohly být komplikovanější, kdyby se každý z nich pohyboval v jiných kruzích.

Jenže může jít také o jistý druh politické strategie. Monika je veřejnosti dobře známá a mnozí voliči ji vnímají pozitivně. Předseda hnutí ANO si toho je jistě vědom a možná nechce riskovat, že by jeho nová partnerka se netěšila podobné oblibě. V politice je podpora veřejnosti klíčová, a takováto rozhodnutí bývají často promyšlená do posledního detailu.

Nebo klidně může jít o prostý fakt, že rozchody nejsou vždy černobílé. Jak Babiš, tak i Monika mohou mít nové partnery, ovšem jejich vzájemný vztah může být pro ně osobně stále důležitý. Možná je pro ně jednodušší pokračovat v této roli hlavně na veřejných akcích, než se okamžitě prezentovat s novými partnery.

Podobných událostí, které ve veřejnosti vyvolávají tyto otázky, jsme byli svědky nejen na inauguraci nového slovenského prezidenta, ale také například při evropských volbách, kdy šli volit společně bok po boku. Tato konzistentnost může být signálem, že Babiš si uvědomuje, jak důležité je udržovat určitou stabilitu a kontinuitu směrem ke svým voličům a podporovatelům.

Ale je tohle skutečný obraz jejich osobního života, nebo jen pečlivě budovaná prezentace pro veřejnost? Andrej Babiš je zcela jistě zkušený politik a podnikatel, který ví, jaký vliv mohou mít veřejné vztahy na jeho kariéru. A tady je zcela jistě zřejmé, že vztah s Monikou je pro něj stále významný a užitečný, ať už na osobní nebo profesionální úrovni.

Zdroj: Sociální síť X a Novinky.cz

Komentáře: 4

 1. Kriznik Potemkin Kriznik Potemkin 17. 6. 2024

  „Proč Babiš i po rozchodu stále bere Moniku na významné akce?“ No protože je to dement. Omg. J a nevím co furt hledáte za touhle parodii na člověka. Chlapec má v hlavě posekanou uschlou trávu, tak co od něj čekáte furt? Jeho voliči stejný intelktuální odpad společností-
  Taky ta ČR dle toho vypadá.-

  • Jeřabina Jeřabina 18. 6. 2024

   Odpluje Potemkine….🤨

  • Denisa Denisa 18. 6. 2024

   Potěmkine vy zase piliny.

  • mirek mirek 18. 6. 2024

   PROČ JSOU SPOLU, PROSTĚ SPOLU BÝT CHTĚJÍ. STAČILO MI SLEDOVAT, JAK MONIKA DOCELA SILNĚ TISKNE ANDREJOVU PAŽI. TO ŽENA, BEZ CITU K CHLAPOVI, NEDĚLÁ. A VČIL MUDRUJ.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.