Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: Oficiální stránky hnutí ANO

Babiš konečně na hradě

I bývalý premiér Andrej Babiš si plní své sny a konečně stanul na hradě. Jeho cesta na hrad však v jeho případě nabrala zcela nový rozměr.

V politické kariéře Andreje Babiše objevila světlo světa nová epocha, která může někomu připadat natolik absurdní, že by ji nenapsal ani ten nejvtipnější autor. Všichni víme, že Babiš měl ambice stát se prezidentem a „dostat se na Hrad“. Nakonec se mu to tedy povedlo. Ovšem v tomto případě se nejedná o Pražský hrad, ale o hrad, na kterém se běžně vyskytují tříleté děti.

A pohled je to skutečně zajímavý. Babiš ve svém obleku, vysmátý a skákající mezi dětmi, které si právě užívají slunečný den plný dětských radovánek. Alespoň na krátkou chvíli si může bývalý kandidát na prezidenta říct, že má hrad pod svou kontrolou. Ale dost dobře je taky možné, že nám tím odhaluje svou pravou vášeň. Že politika byla jen předehrou k jeho skutečnému snu, stát se skutečným králem skákacího hradu.

Zcela logicky fotografie této scény okamžitě obletěla sociální sítě a přinesla nejednu otázku: Je tohle nová politická strategie? Máme se připravit na skákací hrady v každém volebním obvodu? Anebo snad Babiš našel nové odvětví, kde se jeho manažerské schopnosti mohou naplno projevit?

Je fascinující sledovat, jakým směrem se může vyvíjet politická kariéra. Jeden den jste premiérem, další den kandidujete na prezidenta a nakonec se ocitnete na skákacím hradu se širokým úsměvem na rtech. Je klidně možné, že nám tím Andrej Babiš jen demonstruje, že život politika je podobný životu na skákacím hradě. Je plná vzestupů a pádů. A někdy nám také připadá, že je to všechno jen velká hra.

Babiš si možná nesplnil svůj velký sen stát se prezidentem, ale alespoň si užil svůj krátký moment na „Hradě“. A já jen čekám, s čím se politická reprezentace představí příště.

Zdroj: Facebook a sociální síť X

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.