Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: Oficiální stránky hnutí ANO

Andrej Babiš rozumí řeči zvířat

Je to neuvěřitelné. To, co jsme znali dosud pouze z pohádek, se stalo skutečností. 

Hnutí ANO je známo, že se v jejich řadách objevují členové s nadpřirozenými schopnostmi. Tím nejznámějším byl dosud bývalý ministr průmyslu a dopravy, Karel Havlíček. Prototyp člověka, který zvládá dvě ministerstva zároveň a ke svému životu nepotřebuje ani spánek.

Ale co to je oproti tomu, jakou super schopností disponuje sám předseda nejsilnější opoziční strany. Ten se zřejmě nechal inspirovat pohádkou Zlatovláska, kde král po pozření vzácného hada začal rozumět řeči zvířat a zaúkoloval své nejvěrnější, aby mu takového vzácného hada opatřili.

A zřejmě byli úspěšní, jelikož si jinak neumím vysvětlit, jak je možné, že Andrej Babiš z ničeho nic začal rozumět řeči členů zvířecí říše.

A o svou nově nabytou schopnost se dokonce neváhal pochlubit i nám, občanům. Nejdříve natočil video medailonek s kohoutem Cézarem, kde se mu opeřenec důvěrně svěřil s tím, že nesnáší ukrajinské obilí.

Netrvalo dlouho a světlo světa spatřil další důkaz Babišovi super schopnosti. Tentokrát poukázal na to, že jeho věrní čtyřnozí miláčkové Gigi a Izzy si stěžují na drahé krmivo. A dokonce mu i prozradili, kdo za to může. K překvapení všech je to nynější premiér Petr Fiala.

Bude napínavé sledovat, které zvířátko se po boku Andreje Babiše ještě objeví, jelikož se jich tam vystřídala už slušná řádka.

Naštěstí pro nás nemají zvířátka volební právo, jinak by měl vítězství ve volbách, vzhledem k vysokému počtu jedinců ve zvířecí říši, téměř jisté. A snad se nenajde v nejbližší době ani žádný osel, který by mu takový nápad ponouknul.

Zdroj: Facebook Andreje Babiše

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.