Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: Martin Skácel (Dall-E)

Andrej Babiš obnovuje Rakousko-Uhersko

Andrej Babiš oznamuje novou frakci v Evropském parlamentu, Patrioty pro Evropu. Jeho koalice s Orbánem a rakouskými neonacisty připomíná návrat do dob Rakouska-Uherska.

Kdo by to byl řekl, že Andrej Babiš, moderní podnikatel a politický mág, bude tím vyvoleným, kdo nás bude chtít vrátit zpátky do slavných dob Rakouska-Uherska? S velkou pompou oznámil vznik nové frakce v Evropském parlamentu – Patriotů pro Evropu. Prý aby suverénní členské státy rozhodovaly samy, zastavila se ilegální migrace a změnil se Green Deal. Kdo by si ale pomyslel, že hlavními spojenci v této novodobé monarchii budou maďarský Viktor Orbán a rakouští neonacisté?

Jen si to zkusme představit, Andrej Babiš jako nový Franz Josef, vládnoucí pevnou rukou nad rozmanitým evropským impériem. Evropská komise se může jít jednoduše zahrabat, neboť od nynějška budou rozhodovat suverénní státy jako je Česká republika nebo Maďarsko. Ideálně pod vedením osvíceného Andreje. Konečně se zbavíme všech těch otravných euroúředníků, kteří nám říkají, kolik másla si můžeme nanést na krajíc chleba!

Zastavíme ilegální migraci. To je další Babišův velkolepý plán. A ten zní jasně, postavíme ploty s ostnatým drátem rychleji než všechny potřebné dálnice. V duchu starých časů by každý nečlen nové monarchie musel před vstupem do naší země projít tou nejdůkladnější kontrolou. No prostě návrat ke starým dobrým časům, kdy jsme si mohli být jistí, že na naše území nevstoupí nikdo nežádoucí. Připravte se na návrat do minulosti, kdy kulturní čistota byla na prvním místě.

A Green Deal? Pryč s ním! Babiš tvrdí, že ničí náš průmysl a zemědělství. Co na tom, že naše planeta se dusí pod nánosem emisí a znečištění. Návrat k tradičnímu průmyslu a zemědělství, to je ta pravá cesta. A Agrofert by měl jít příkladem. Nebo snad někdo z nás potřebuje k životu čistý vzduch a zdravé životní prostředí, když můžeme mít fungující továrny a levnou produkci? Ne, mnohem lepší to bylo za časů. kdy komíny chrlily kouř a pole byla plná pesticidů. To byly časy, na které můžeme být právem hrdí!

A tak se ptám předsedy hnutí ANO, jakým způsobem prospěje České republice vaše koalice s rakouskými neonacisty a maďarskými rusofily? Nemyslím si totiž, že návrat do dob monarchie je přesně to, co si většina občanů přeje.

Nečekám odpověď na svou otázku, ale jen pevně doufám, že se jednoho dne nevzbudím, a nebude tu místo europarlamentu císařský dvůr, kde Andrej I. vládne s železnou rukou.

Zdroj: Echo24.cz a Hospodářské noviny

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.