Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: Creative Commons (CC BY 4.0)

Putinova nejnovější trofej? Vnadná 39letá blondýnka Jekatěrina

V Putinově životě se objevila nová milenka, Jekatěrina Mizulinová. Jakou roli může půvabná blondýnka sehrát v Putinově říši?

Podle britského deníku Mirror má Vladimir Putin novou o 32 let mladší milenku. Ve světě, kde mocní muži často vybírají své partnery se zvláštní pečlivostí sběratele vzácných uměleckých děl, se zdá, že ruský prezident Vladimir Putin má k tomuto procesu zvlášť osobitý přístup. Jeho údajná nová plamenná láska, Jekatěrina Mizulinová, není jen tak ledajaká žena. 

Jekatěrina je představitelkou Ruské ligy za bezpečný internet a dcerou senátorky, která je až fanaticky oddaná právě ruskému prezidentovi. Může se tak zdát, že tento vztah představuje mnohem více než jen pouhý krátkodobý milostný románek.

K Putinovi se prý dostala přes svou práci, kde její hlavní náplní přísná cenzura internetového prostředí, kde bojuje proti kritice ruského prezidenta. Velmi aktivní je právě ohledně války na Ukrajině. 

Nyní přináší do Putinova života nejen mladistvou krásu, ale i ideologickou sounáležitost. Její výroky, jako například ten o nutném „očištění Ukrajiny od nacistů a banditů“, mohou sice v některých kruzích způsobit zděšení, ale v případě Vladimira Putina se jedná o rajskou hudbu.

Mizulinová se může pyšnit titulem v oboru historie umění a rozhodně se nejedná o nějakou „naivku“. Její schopnost orientovat se v různých kulturách a politických ideologiích ji činí ideální kandidátkou pro významnější roli než být jen pouhou Putinovou novou „trofejí“. Klidně se může stát jistým symbolem, který v sobě spojí moc, vliv a ideologického přesvědčení, které je hluboko zakořeněné v současném ruském režimu.

Navzdory tomu, že její příběh může v některých ohledech připomínat klasickou pohádku o princezně, která si nakonec získala srdce mocného vládce, realita jejího postavení a vlivu je mnohem komplexnější. Mizulinová se rozhodně neztrácí v Putinově stínu. Naopak se může zdát, že si díky tomu vybudovala vlastní platformu moci, odkud může formovat a ovlivňovat ruskou společnost podle svých představ.

Může se zdát, že její vztah s Putinem je pouze dalším příběhem o mocenských spojeních na nejvyšších místech. Ve skutečnosti však může být Mizulinová pro Putina nakonec mnohem více než jen milenkou. Může být klíčovou spojkou v jeho dlouhodobé strategii udržet si moc a kontrolu nad Ruskem, což činí jejich spojení neobvyklým strategickým manévrem, jehož důsledky by mohly mít dlouhodobý vliv na ruskou politickou scénu.

Zdroj: The Mirror, NY Post

Komentáře: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.