Stisknutím "Enter" přejdete na obsah
Zdroj: neryx (Pixabay) - ilustrační foto

Drogy ve sněmovně? Je vidět, jak je práce politika skutečně náročná

Že se vůbec někdo pozastavuje nad nálezem balíčku kokainu na sněmovní toaletě. Vždyť i politici jsou jenom lidi.

Komentář – Na druhou stranu, alespoň mají lidé odpověď na svou otázku, kterou si kladou pravidelně při výstupech některých politiků. Při jejich občasných proslovech člověk skutečně přemýšlí, jestli nejsou sem tam odtrženi od reality. A nemusíme si nic nalhávat, příčinou klidně může být i časté užívání drog.

Samozřejmě nechci tvrdit, že se jedná o běžnou záležitost v politických kruzích, jenže stejně tak si nedělám iluze o tom, že zrovna politikům by se drogy nějakým zázračným způsobem vyhýbaly. Nikdo vám to na přímo určitě nepotvrdí, ale že se v těch vyšších kruzích jisté druhy drog těší značné oblibě, to je asi každému jasné.

Je třeba si uvědomit, že práce politika je skutečně fyzicky i psychicky náročná. To si lidé, kteří pracují v běžných profesích, jednoduše neuvědomují. Pracují mnohdy i dlouho do noci a brzy ráno jsou opět plní sil bojovat za prosperitu naší země a jejích obyvatel. A taky jsou politici věčně na cestách, absolvují nespočet schůzek a bufetů.

Není snad oproti tomu běžná osmihodinová pracovní doba procházka růžovou zahradou? Odpracujete si povinnou denní kvótu a pracoviště opouštíte s čistou hlavou. To politici jsou v práci vlastně 24 hodin a ještě musí zodpovídat dotazy těm otravným novinářům.

Já nevím jak vy, ale já bych to tedy nedělal ani za kilo koksu.

Příště, až uslyšíte nějaký obzvlášť absurdní návrh nebo uvidíte zvláštně energického politika, možná už budete vědět, odkud vítr vane. Koneckonců, kde jinde než na sněmovní toaletě by se dalo najít něco tak symbolického, jako je balíček koksu?

Zdroj: Seznam zprávy a Novinky.cz

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.